Alarm Sökücü

karma sökücü multi

Karma Sökücü Multi

Karma multi alarm sökücü radyo frekanslı round,mini ve akusto manyetik pencil etiketleri ürünlerin üzerinden sökmek için kullanılan bir araçtır.Ürünlerin üzerindeki etiketleri sökmek için etiketleri alarm sökücünün üzerine yerleştirmeniz gerekir.

karma alarm sökücü

Karma Etiket Sökücü

Karma alarm etiket sökücü ürünlerin üzerine yerleştirdiğiniz round,mini,golf ve dizayner etiketleri sökmenize yarayan aparattır.Ürünler karma sökücünün üzerine yerleştirildiğinde etiketlerin iğnelerini çekerek kolayca çıkartabilirsiniz.

standart sökücü

Standart Alarm Sökücü

Standart ürün alarmı sökücü radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini ürünlerin üzerinden kolayca sökmek için kullanılır.Standart sökücü çok güçlü olmamasına rağmen etiketleri kolayca çözebilir.Tek yapmanız gereken etiketleri üzerine yerleştirmektir..

standart sökücü x

Standart Çözücü X

Standart ürün koruma etiketi sökücü istenilen yere sabitlenebilen bir sökücü olduğu için normal standart sökücüden farklıdır.Standart sökücü x standart sökücü ile aynı güçtedir.Ancak istenilen yere monte edilebilme özelliği vardır.

süper sökücü

Süper Alarm Sökücü

Süper alarm sökücü ürünlerin üzerine taktığınız tüm radyo frekanslı etiketleri sökebilecek güçte bir etiket sökücüdür.Süper etiket sökücü ürünlerin üzerindeki akusto manyetik pencil etiketleri de sökebilir.

ostra sökücü

Ostra Etiket Sökücü

Ostra etiket sökücü satış sonrasında ürünlerin üzerinde bulunan radyo frekanslı ostra alarm etiketleri sökmeye yarayan bir aparattır.Ostra etiketleri ve bazı radyo frekanslı etiketleri üzerine yerleştirmeniz çözmesi için yeterlidir.

ultra alarm sökücü

Ultra Alarm Sökücü

Ultra alarm etiket sökücü akusto manyetik pencil etiket ve radyo frekanslı tüm etiketleri sökebilecek güçte bir alarm etiket sökücüdür.Ultra etiket sökücü en güçlü alarm sökücülerden biridir.Oldukça kolay bir şekilde etiketleri söker.

sensormatik sökücü

El Tipi Etiket Çözücü

El tipi etiket çözücü akusto manyetik etiketlerin mekanik olarak sökülmesini sağlayan bir araçtır.Kullanımı çok kolaydır.El tipi alarm sökücünün üzerine yerleştirilen etiketleri yapılan baskı ile çivilerinden ayrılır.

elektronik alarm sökücü

Elektronik Etiket Sökücü

Elektronik ürün koruma etiketi sökücü akusto manyetik ürün koruma etiketlerinin elektronik olarak ürünlerin üzerinden sökülmesini sağlar.El tipi sökücüdeki gibi baskı uygulamaya gerek yoktur.Tek yapmanız gereken etiketi elektronik üzerine yerleştirmektir.

rf elektronik deaktivator

RF Elektronik Deaktivator

Radyo frekanslı elektronik deaktivator radyo frekanslı kağıt alarm etiketlerinin satış sonrasında etkisiz hale getirilmesinde kullanılır.Etkisiz hale getirilmiş etiketler mağaza güvenlik sistemleri tarafından algılanmazlar.

am elektronik deaktivator

AM Elektronik Deaktivator

Akusto manyetik elektronik deaktivator akusto manyetik kağıt etiket olan dr etiketin satış sonrasında etkisizleştirilmesinde kullanılır.Dr etiket yaklaşık 20 cm üzerinden geçirildiğinde deaktivator sesli uyarı verir ve etiketi öldürür.

am pad deaktivator

Manyetik Pad Deaktivator

Akusto manyetik pad deaktivator akusto manyetik kağıt etiketlerin öldürülmesinde kullanılan bir diğer alettir.Aktif durumdayken üzerine sürtülen etiketleri öldürür ve sesli uyarı verir.Ölmüş etiketler mağaza kapısından çıkışta algılanmaz.

am double checker

AM Double Checker

Akusto manyetik double checker son kontrol cihazı ürün üzerinde canlı etiket olup olmadığını öğrenmek ve mağaza kapısında oluşabilecek yanlış alarmları önlemek için kullanılır.Ürün üzerinde etiket var ise üzerinden geçirildiğinde sesli uyarı verir.

Alarm Sökme Cihazları